TRACKS met Rick Stotijn
Locatie: Concertgebouw Amsterdam, januari 2011
Geënsceneerd concert voor het Concertgebouw Amsterdam
TRACKS met Rick Stotijn
Niks tweede viool! Contrabassist Rick Stotijn laat bij Tracks zien dat zijn instrument weldegelijk een hoofdrol kan spelen. Hoor het verschil in stemmingen als hij er een 200 jaar oude virtuoze solo op strijkt of een relaxte baslijn neerlegt. En hoe het instrument in samenspel met violiste Cecilia Bernardini en pianist Simon Crawford Philips tot volle bloei komt. En wat is toch het verhaal achter het t-shirt en de tram?
Tracks zijn korte, krachtige en onverwachte concerten van hoge kwaliteit, uitgevoerd door topmusici. De concerten duren een uur en na afloop is de (cocktail)bar open. De musici zijn daar ook. Op de achtergrond draait de DJ z’n muziek.
Tracks is een veelvoudige dimensionale beleving van klassieke muziek waar door verschillende zintuigen worden aangesproken. Klassieke muziek is het middelpunt met daaromheen zichtbare lijnen naar dans, video, vertelling of voordracht, een (licht)decor en nieuwe media.
Elke Tracks editie heeft een verschillend karakter doordat er telkens nieuwe musici geprogrammeerd worden met elke keer een nieuw repertoire.
Foto’s
Poster
Video
Pers
Credits
Rick Stotijn -contrabass
Cecilia Bernardini – viool
Simon Crawford-Phillips – piano
Aart-Jan van de Pol – programmeur
Jorinde Keesmaat – regisseur
Desiree van Gelder – lichtontwerp
Lize Musch – productie
Janneke Küpfer – video
>
>